Różowe kolczyki sztyfty z jadeitem i łańcuszkiem | La Vie en Rose
Cena regularna:
79,00 zł
towar niedostępny

Opis
Różowe kolczyki z jadeitem i łańcuszkiem typu spinacz z kolekcji La Vie en Rose. Wykonane ręcznie z kamieni i pozłacanej stali szlachetnej, która nie uczula i jest bezpieczna dla alergików. Kolczyki będą idealnym uzupełnieniem bransoletki i/lub naszyjnika z tej samej kolekcji. Jadeit dodaje siły i pewności siebie, pomaga zachować pogodę ducha oraz osiągać sukcesy we wszystkich dziedzinach życia. Biżuteria w różowym kolorze nada charakteru każdej stylizacji!
Materiały:
- kamienie naturalne - jadeit - w kształcie fasetowanej kuli w rozmiarze 10 mm
- pozłacana stal szlachetna
Rozmiary:
Kolczyki zapinane na sztyft, mają długość 4,5 cm.
Pamiętaj, że biżuterię tworzę z kamieni naturalnych. Każdy kamień jest niepowtarzalny – może posiadać inny odcień, refleks lub inkluzje. To świadczy o jego wyjątkowości! Dlatego zamówione przez Ciebie kolczyki mogą różnić się od tych na zdjęciu.
Kolekcja La Vie en Rose (franc. patrzeć na świat przez różowe okulary) to wyraz optymizmu, radości i pogodnego nastawienia do życia. Kolor różowy łagodzi stres i rozładowuje napięcie, doskonale wpływa na nastrój (nie bez powodu o optymistach mówi się, że patrzą na świat przez różowe okulary!).
W kolekcji znajdziesz jadeit w różnych odcieniach różu – od bardzo delikatnego, przez intensywną fuksję, aż po fiolet. Jadeit był używany do wyrobu biżuterii już przez Majów, którzy uważali go za talizman zapewniający szczęście i chroniący przed złą energią. Jadeit dodaje siły i pewności siebie, pomaga zachować pogodę ducha oraz osiągać sukcesy we wszystkich dziedzinach życia. Motywem przewodnim kolekcji jest kwiat lotosu, który m.in. jest symbolem wytrwałości, pokonywania życiowych trudności i nowego początku.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności